späť na všetky články
Aktuality

Kreston sa etabloval na Slovensku

02. mája 2022

Kreston Slovakia je od dnešného dňa súčasťou medzinárodnej siete Kreston Global. Nadväzujeme na 50-ročnú tradíciu tejto značky, s ktorou sa Kreston Global radí medzi popredné celosvetové poradenské skupiny.  Globálne pôsobí vo vyše 110 krajinách prostredníctvom viac ako 160 poradenských spoločností a ich 23 500 odborníkov.

 

Kreston Global je medzinárodná poradenská a účtovná sieť, ktorej cieľom je pomáhať klientom byť úspešní na každom trhu, na ktorom sa rozhodnú pôsobiť.

 

Ak potrebujete profesionálnu podporu, proaktívneho obchodného poradcu, ktorý nielen vie, ako sa orientovať v regulačných, daňových režimoch, požiadavkách na výkazníctvo a dodržiavanie predpisov, ale poskytuje cenné informácie za účelom zlepšenia Vášho podnikania, sme pripravení poskytnúť Vám potrebnú podporu.

 

Budujeme dôveru ako súčasť dlhodobého obchodného partnerstva. Pokiaľ ide o rozhodnutia, ktoré formujú Vašu budúcnosť, chceme byť Vašou oporou, niekým, kto Vám rozumie.

 

S rozvojom nových trhov a vývojom technológií môže Vaše podnikanie pôsobiť v čoraz globálnejšom meradle. Miestne znalosti, kvalitný odborný servis a silné lokálne zázemie, ktorými ako súčasť Kreston Global disponujeme, zabezpečia aj Vášmu podnikaniu potrebnú konkurenčnú výhodu. Ako Kreston Slovakia sme pripravení zabezpečiť Vám tie najlepšie možnosti v rámci poradenstva tak na domácej pôde, ako aj za hranicami Slovenska.

 

Sieť Kreston Global je zárukou výnimočnej úrovne a kvality služieb. Vzájomné prepojenie siete, naše lokálne skúsenosti a koordinované postupy vytvárajú pre našich klientov nové medzinárodné možnosti. Tešíme sa na nové výzvy a benefity, ktoré Vám môžeme ponúknuť vďaka našej spolupráci so zahraničnými kolegami.

 

Poznáme Vás. Poďte s nami stále vyššie.

 

Tlačovú správu o vstupe A4GroUP do Kreston Global nájdete tu:

KRESTON_SLOVAKIA_Tlacova_sprava_A4GroUP_vstup_do_Kreston_Global_05_2022_final

Autor: Sandra Javorská